about-us_01_1
about-us_01_2
Web Tasarımda Son Nokta.

Nokta Web Tasarım

Dijital dünyanın hayatımızın her alanında önemli bir yer kapladığı ve günümüzde tüm kuruluşların bu alanda varlıklarını hissettirmesi büyük arz önem taşımaktadır. Medya ve İnternet dünyasında görünürlük ve trafik ihtiyaçlarınızı uygun şekilde karşılamak, doğru hedef kitleye ulaşmak ve sadık kullanıcıları çekmek için gerçekleştireceğiniz tüm Başarılı uygulamalarda Nokta Web Tasarım Ailesi olarak her zaman yanınızdayız.

  • Kurumsal Web Tasarım Hizmeti
  • E-Ticaret Hizmeti
  • Özel Yazılım
  • Google, Instagram, Facebook Reklamcılık Hizmeti
0 100

Mutlu Müşteri

0 102

Bitirlen Proje

0 28

Ortak Çalıştığımız Marka

HİZMETLERİMİZ

SİZİN İÇİN EN İYİSİNİ YAPIYORUZ.

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

E-Ticaret Hizmeti

Özel Yazılım

Reklamcılık Hizmetleri

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti
İyi bir tasarımın işinizi NoktaWeb ile olduğundan daha iyi hale getirdiğine inanıyoruz.

Nokta Web Tasarım siz değerli müşterilerimiz için profesyonel Kurumsal web tasarım hizmeti vermektedir. Günümüzün vazgeçilmezi teknoloji çağında son teknolojiye ayak uydurmak ve müşteri potansiyelinizi sürekli arttırarak iş yapmak istiyorsanız olmazsa olmazlardan kurumsal web tasarım hizmeti almanız gerekmektedir. Kurumsal kimlik haline gelmekle beraber ileriye yönelik reklam çalışmaları vb çalışmalar yapmak isterseniz ilk ihtiyacınız profesyonel web sitesi olacaktır.

E-Ticaret Hizmeti

E-Ticaret hizmeti Nokta Web’den sorulur.

Nokta Web Tasarım ailesi siz değerli müşterileri için E-Ticaret hizmeti vermektedir. Günümüzde E-ticaret çok önemlidir. İnternet üzerinden ürün satışı ciddi anlamda artmış olup her geçen gün artmaya da devam etmektedir. İnternet üzerinden güvenli alışveriş için güvenilir, sistematik e ticaret sistemleri ön plana çıkmaktadır. Müşteriler güvenli alışverişi her zaman tercih eder. Sadece internet sitesi üzerinden değil instagram ve facebook üzerinden de e ticaret’i gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle son 1 sene içerisinde instagram üzerinden inanılmaz satışlar artmıştır.
Özel Yazılım

zel yazılım günümüzde vazgeçilmez bir hizmet olmaktadır. Teknolojin hızla yayılması ile birlikte her sektörde mutlaka teknoloji vardır. İnsan yükünü azaltıp iş potansiyelini arttırmak için özel yazılımlara ihtiyaç duyulmaktadır.
Özel yazılımı sadece özel kodlanmış web sitesi olarak değil, program ve iş yükünüzü azaltacak robotik parçalarla hazırlanmış devre olarak da düşünebilirsiniz. Özel yazılımda sınır yoktur. Siz değerli müşterilerimize özel yazılım hazırlamaktan mutluluk duyarız. Kendinize ait şirket içi bir sistem mi istiyorsunuz ?,
özel yazılımla artık mevcut, dışarıdan muhasebe programı kullanmak istemiyor musunuz, size ait program mı olsun istiyorsunuz, özel yazılımla artık bu mevcut.
Uzaktan eğitim sistemi mi istiyorsunuz, dışarıdaki karışık ve gereksiz programlar sizi yordu mu?, hemen istediğiniz gibi bir tane hazırlayalım, dilediğiniz gibi kullanın.
Şirketinize ait personel takip, müşteri takip, çek-evrak takip ve yönetim programları mı istiyorsunuz, artık özel yazılım la bu mevcut.

Dijital Reklamcılık Hizmeti

İnternet reklamcılığı hizmetlerimiz ile en kısa zamanda, en az maliyetle, en doğru müşteriye ulaşmanızı ve optimum sonuçları almanıza yardımcı oluruz.

Tüm dijital pazarlama kanallarını eş zamanlı ve efektif bir biçimde kullandığınız zaman başarı katlanarak artar. SEO uzun vadeli ve kalıcı bir gelişim sunarken, bazen acil bir artışa ihtiyaç duyarsınız. Bazen arama motoru optimizasyonu ile edindiğiniz başarının çerçevesini hızlı bir biçimde genişletmek isterseniz. Bazen de organik ziyaretçilerinizin zaman tüneline bir reklamla çıkmanız gerekir. Nedenleri arttırmak mümkün. Kısaca hangi dijital pazarlama kanalını kullanırsanız kullanın, dijital reklamlar efektif bir dijital pazarlama stratejisinin vazgeçilmez unsurlarındandır. Magna Dijital Pazarlama daima optimum reklamcılık sunar: mümkün olan en az maliyetle mümkün olan en doğru kitleye en doğru zamanda, en doğru şekilde ulaşmanızı sağlar. Unutmayın, dijital pazarlama reklamcılıkta devrim yarattı: bugün sadece veriye dayalı stratejileri yaratıcılıkla birleştiren firmalar ön plana çıkıyor.
referanslar

Müşterilerden yorumlar

2012 yılından bu yana birinci sınıf markalar için vizyoner ve güvenilir bir yazılım mühendisliği ortağıyız.